AppAudioGuide

W pełni zarządzalny audioprzewodnik składający się z zaplecza w formie CMS oraz aplikacji mobilnej na platformy Android oraz iOS

Oferujemy samoobsługową aplikację audioguide. Jest to wielojęzyczna aplikacja dostępna w Google Play (Android) oraz AppStore (iOS). Mogą z niego korzystać zwiedzający chętni do wysłuchania szczegółów ekspozycji we własnym tempie i porządku. Korzystają z własnych telefonów komórkowych.

Unikalny system zarządzania treścią (CMS) umożliwia właścicielowi dodawanie wielu instytucji, wystaw i plików audio bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. System oferuje statystyki i kody QR do wydrukowania dla kolejnych pozycji ekspozycji.

Ponadto aplikacja mobilna posiada tryb wysokiego kontrastu, możliwość automatycznego przełączania pomiędzy słuchawką urządzenia, a wbudowanym głośnikiem, odtwarzanie w trybie offline oraz wiele innych.

Cały czas pracujem nad jej rozbudową, pierwsze testy przechodzi już obsługa beacon'ów, a w planie jest możliwość aktywowania treści dedykowanych tylko po zeskanowaniu kodu QR oraz zagadnienia związane z płatnościami za bilet.

Po więcej informacji zapraszamy na witrynę projektu -> www.appaudioguide.com
lub bezpośrednio do kontaktu z nami - > kontakt

Organizujemy prezentację online.