Audioprzewodnik po Wzgórzu Wawelskim

Po dłuższych przygotowaniach, mamy przyjemność zaprezentować nasz autorski przewodnik po Wzgórzu Wawelskim, w formie aplikacji mobilnej rzecz jasna ;).

Tym razem aplikacja dostępna jest za niewielką, jednorazową opłatą. W zamian otrzymujecie Państwo profesjonalnie przygotowaną ścieżkę po Wzgórzu Wawelskim, wygodny w obsłudze interfejs i gwarancję dostępu do kolejnych ścieżek, które zostaną dodane już niebawem.

Startujemy z obszernym przewodnikiem po wzgórzu, a w przygotowaniu są kolejne pozycje z wnętrz Zamku.

Aplikacja Wawel Audio Guide jest to dedykowaną formą naszego publicznego przewodnika AppAudioGuide z możliwością zarządzania treściami z poziomu CMS.

Na potrzebę Zamku Królewskiego na Wawelu został przygotowany dedykowany interfejs zawierający między innymi mapkę, która raz - ułatwia orientację na terenie obiektu, a dwa - ułatwia odtwarzanie nagrań (wystarczy tapnąć na numerku i usłyszymy odpowiednie nagranie).

Treść pierwszej ścieżki to autorski tekst przygotowany od A do Z przez naszego specjalistę od treści. Następnie, z przygotowanego materiału zostały wykonane nagrania lektorskie w profesjonalnym studio.

Ponadto, w aplikacji znajdziecie Państwo promocyjny materiał video, prezentujący Zamek Królewski z "lotu ptaka".

Idea jaka przyświecała treści audioprzewodnika po Wawelu to lekka/ luźna forma, zawierająca sporą dawkę ciekawostek, która jednocześnie nie znuży zwiedzającego.

Nagrania po uprzednim pobraniu są dostępne również offline, zatem przed wyjściem na spacer można je pobrać np. będąc w zasięgu domowego wifi, a następnie odtwarzać wedle uznania będąc już "na miejscu".

Zapraszamy serdecznie na witrynę projektu, stamtąd można łatwo trafić do odpowiedniego „sklepu”

-> www.wawel.app

Pozycja „Zamek Królewski na Wawelu” pojawiła się również w AppAudioGuide i kieruje na stronę z której można pobrać Wawel Audio Guide.

Pozdrawiamy!